107HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 107HSM025M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 107HSM025M
Αριθμός εξαρτήματος 107HSM025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4568 pcs Φύλλο δεδομένων 107HSM025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά HSM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 125mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 150mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.321 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.321 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
107HC
107HC
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: SHEARS CHROME FINISH
Σε απόθεμα: 4332 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
107DER2R5SBG
107DER2R5SBG
Περιγραφή: CAP 100F -20%, +50% 2.5V T/H