107DER2R5SLB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107DER2R5SLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 100F -20%, +50% 2.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: 107DER2R5SLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 107DER2R5SLB
Αριθμός εξαρτήματος 107DER2R5SLB Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 100F -20%, +50% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12907 pcs Φύλλο δεδομένων 107DER2R5SLB.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή -20%, +50%
Λήξη - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia x 3.740" L (35.00mm x 95.00mm)
Σειρά DER Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Axial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 100F