106TMA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106TMA050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 106TMA050M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 106TMA050M
Αριθμός εξαρτήματος 106TMA050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 539857 pcs Φύλλο δεδομένων 106TMA050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Σειρά TMA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 41mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19.894 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose