106SVL016MCW
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106SVL016MCW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: 106SVL016MCW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
96000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 106SVL016MCW
Αριθμός εξαρτήματος 106SVL016MCW Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1227369 pcs Φύλλο δεδομένων 106SVL016MCW.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά SVL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 20mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 30mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.232" (5.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 33.16 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 33.16 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 10µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
106SVH050MER
106SVH050MER
Περιγραφή: CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Σε απόθεμα: 803803 pcs
Κατεβάστε: 106SVH050MER.pdf
RFQ
106SVL050MEW
106SVL050MEW