VHFD29-16IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 1PH 1600V V1A-PAK
Φύλλα δεδομένων: VHFD29-16IO1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VHFD29-16IO1
Αριθμός εξαρτήματος VHFD29-16IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 1PH 1600V V1A-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2987 pcs Φύλλο δεδομένων VHFD29-16IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1V
Δομή Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση V1A-PAK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs, 4 Diodes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount V1A-PAK Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 28A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 300A, 330A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 65mA Αριθμός μέρους βάσης VHFD