VHFD16-08IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 1PH 800V V1-A-PAK
Φύλλα δεδομένων: VHFD16-08IO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VHFD16-08IO1
Αριθμός εξαρτήματος VHFD16-08IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 1PH 800V V1-A-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3176 pcs Φύλλο δεδομένων VHFD16-08IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 800V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1V
Δομή Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση V1A-PAK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs, 4 Diodes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 800V Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount V1A-PAK Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 16A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 150A, 170A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 65mA Αριθμός μέρους βάσης VHFD