VCK105-14IO7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2
Φύλλα δεδομένων: VCK105-14IO7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VCK105-14IO7
Αριθμός εξαρτήματος VCK105-14IO7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4135 pcs Φύλλο δεδομένων VCK105-14IO7.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Common Cathode - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση ECO-PAC2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV 180A Common Cathode - All SCRs Chassis Mount ECO-PAC2
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 180A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 105A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 2250A, 2400A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA Αριθμός μέρους βάσης VC*105