MCC161-22IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC161-22IO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος THERISTER MODULE 2200V
Φύλλα δεδομένων: MCC161-22IO1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 859 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC161-22IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCC161-22IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή THERISTER MODULE 2200V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 859 pcs Φύλλο δεδομένων MCC161-22IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 2.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y4-M6
Αλλα ονόματα MCC16122IO1
Q1744599
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 2.2kV 300A Series Connection - All SCRs Chassis Mount Y4-M6
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 300A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 165A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 6000A, 6400A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA Αριθμός μέρους βάσης MC*161