MCC72-18IO1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC72-18IO1B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA
Φύλλα δεδομένων: MCC72-18IO1B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC72-18IO1B
Αριθμός εξαρτήματος MCC72-18IO1B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2618 pcs Φύλλο δεδομένων MCC72-18IO1B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.8kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.8kV 180A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 180A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 115A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1700A, 1800A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA