MCC72-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC72-16IO8B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
Φύλλα δεδομένων: MCC72-16IO8B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC72-16IO8B
Αριθμός εξαρτήματος MCC72-16IO8B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3056 pcs Φύλλο δεδομένων MCC72-16IO8B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Αλλα ονόματα MCC7216IO8B Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 180A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 180A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 115A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1700A, 1800A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA Αριθμός μέρους βάσης MC*72