IXTU55N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTU55N075T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 55A TO-251
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTU55N075T
Αριθμός εξαρτήματος IXTU55N075T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 55A TO-251 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68881 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-251 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs - Έκλυση ενέργειας (Max) -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 55A (Tc) Through Hole TO-251
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)