IXTU12N06T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTU12N06T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 12A TO-251
Φύλλα δεδομένων: IXTU12N06T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTU12N06T
Αριθμός εξαρτήματος IXTU12N06T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 12A TO-251 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85108 pcs Φύλλο δεδομένων IXTU12N06T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-251
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 6A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 33W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 256pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 3.4nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 12A (Tc) 33W (Tc) Through Hole TO-251
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)