IXTT12N150HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT12N150HV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1.5KV 12A TO268
Φύλλα δεδομένων: IXTT12N150HV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTT12N150HV
Αριθμός εξαρτήματος IXTT12N150HV Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1.5KV 12A TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2918 pcs Φύλλο δεδομένων IXTT12N150HV.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 890W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3720pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 106nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1500V 12A (Tc) 890W (Tc) Surface Mount TO-268
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXTT16N10D2
IXTT16N10D2
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 16A TO-268
Σε απόθεμα: 9720 pcs
Κατεβάστε: IXTT16N10D2.pdf
RFQ
IXTT12N140
IXTT12N140
Περιγραφή: MOSFET N-CH 1400V 12A TO268
Σε απόθεμα: 4701 pcs
Κατεβάστε: IXTT12N140.pdf
RFQ
IXTT12N150
IXTT12N150
Περιγραφή: MOSFET N-CH 1500V 12A TO-268