IXTT120N15P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT120N15P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 120A TO-268
Φύλλα δεδομένων: IXTT120N15P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTT120N15P
Αριθμός εξαρτήματος IXTT120N15P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 120A TO-268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15344 pcs Φύλλο δεδομένων IXTT120N15P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 600W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4900pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 120A (Tc) 600W (Tc) Surface Mount TO-268
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)