IXTQ200N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ200N10T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 200A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: IXTQ200N10T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTQ200N10T
Αριθμός εξαρτήματος IXTQ200N10T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 200A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26446 pcs Φύλλο δεδομένων IXTQ200N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 550W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9400pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 152nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 200A (Tc) 550W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)