IXTQ200N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ200N075T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 200A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: IXTQ200N075T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTQ200N075T
Αριθμός εξαρτήματος IXTQ200N075T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 200A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4307 pcs Φύλλο δεδομένων IXTQ200N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 430W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 160nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 200A (Tc) 430W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)