IXTL2X220N075T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 75V 120A I5-PAK
Φύλλα δεδομένων: IXTL2X220N075T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXTL2X220N075T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 75V 120A I5-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5860 pcs Φύλλο δεδομένων IXTL2X220N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUSi5-Pak™
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 50A, 10V
Ισχύς - Max 150W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUSi5-Pak™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7700pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 165nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Standard Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 75V 120A 150W Through Hole ISOPLUSi5-Pak™ Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A