IXTK90N25L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK90N25L2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 90A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXTK90N25L2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK90N25L2
Αριθμός εξαρτήματος IXTK90N25L2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 90A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4661 pcs Φύλλο δεδομένων IXTK90N25L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 45A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 960W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Αλλα ονόματα 622089
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 23000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 640nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 90A (Tc) 960W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)