IXTF280N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTF280N055T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 55V 160A ISOPLUS I4
Φύλλα δεδομένων: IXTF280N055T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTF280N055T
Αριθμός εξαρτήματος IXTF280N055T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 160A ISOPLUS I4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5195 pcs Φύλλο δεδομένων IXTF280N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS i4-PAC™
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 200W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση i4-Pac™-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 200nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 160A (Tc) 200W (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)