IXTF1R4N450
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTF1R4N450 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 2500V TO 4500V VERY HI VOLT PWR
Φύλλα δεδομένων: IXTF1R4N450.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTF1R4N450
Αριθμός εξαρτήματος IXTF1R4N450 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 2500V TO 4500V VERY HI VOLT PWR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1403 pcs Φύλλο δεδομένων IXTF1R4N450.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS i4-PAC™
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 Ohm @ 50mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 190W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση i4-Pac™-5 (3 Leads) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 88nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 4500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 4500V 1.4A (Tc) 190W (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1.4A (Tc)