IXTA86N20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA86N20T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 86A TO-263
Φύλλα δεδομένων: IXTA86N20T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA86N20T
Αριθμός εξαρτήματος IXTA86N20T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 86A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21703 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA86N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 29 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 480W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 90nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 86A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 86A (Tc)