IXTA80N10T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 80A TO-263-7
Φύλλα δεδομένων: IXTA80N10T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA80N10T7
Αριθμός εξαρτήματος IXTA80N10T7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 80A TO-263-7 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44138 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA80N10T7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-7 (IXTA..7)
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 230W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3040pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 60nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 80A (Tc) 230W (Tc) Surface Mount TO-263-7 (IXTA..7)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)