IXTA20N65X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA20N65X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 20A TO-263
Φύλλα δεδομένων: IXTA20N65X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA20N65X
Αριθμός εξαρτήματος IXTA20N65X Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 20A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21553 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA20N65X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 210 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 320W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1390pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 35nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 20A (Tc) 320W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)