IXTA1R6N50D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA1R6N50D2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 1.6A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IXTA1R6N50D2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA1R6N50D2
Αριθμός εξαρτήματος IXTA1R6N50D2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 1.6A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42976 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA1R6N50D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 Ohm @ 800mA, 0V
Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 645pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23.7nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Depletion Mode
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 1.6A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)