IXTA16N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA16N50P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 16A D2-PAK
Φύλλα δεδομένων: IXTA16N50P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA16N50P
Αριθμός εξαρτήματος IXTA16N50P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 16A D2-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34363 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA16N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 43nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)