IXTA160N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA160N075T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 160A TO-263
Φύλλα δεδομένων: IXTA160N075T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTA160N075T
Αριθμός εξαρτήματος IXTA160N075T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 160A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4448 pcs Φύλλο δεδομένων IXTA160N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (IXTA)
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 360W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4950pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 112nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 160A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXTA160N075T7
IXTA160N075T7
Περιγραφή: MOSFET N-CH 75V 160A TO-263-7