IXFT40N85XHV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT40N85XHV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET NCH 850V 40A TO268HV
Φύλλα δεδομένων: IXFT40N85XHV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFT40N85XHV
Αριθμός εξαρτήματος IXFT40N85XHV Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET NCH 850V 40A TO268HV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11887 pcs Φύλλο δεδομένων IXFT40N85XHV.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 860W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 98nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 850V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 850V 40A (Tc) 860W (Tc) Surface Mount TO-268 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)