IXFT400N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT400N075T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 400A TO-268
Φύλλα δεδομένων: IXFT400N075T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFT400N075T2
Αριθμός εξαρτήματος IXFT400N075T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 400A TO-268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8385 pcs Φύλλο δεδομένων IXFT400N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1000W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 24000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 420nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 400A (Tc) 1000W (Tc) Surface Mount TO-268 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 400A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXFT40N30Q
IXFT40N30Q
Περιγραφή: MOSFET N-CH 300V 40A TO-268