IXFR20N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR20N100P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1000V 11A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXFR20N100P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFR20N100P
Αριθμός εξαρτήματος IXFR20N100P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 11A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7120 pcs Φύλλο δεδομένων IXFR20N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 640 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 230W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 126nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V