IXFR180N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR180N10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 165A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: IXFR180N10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFR180N10
Αριθμός εξαρτήματος IXFR180N10 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 165A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5628 pcs Φύλλο δεδομένων IXFR180N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 90A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 400W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9400pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 400nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V