IXFQ72N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ72N20X3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 200V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFQ72N20X3
Αριθμός εξαρτήματος IXFQ72N20X3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 200V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21320 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 36A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 320W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3780pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 55nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 72A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)