IXFQ60N25X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ60N25X3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CHANNEL 250V 60A TO3P
Φύλλα δεδομένων: IXFQ60N25X3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFQ60N25X3
Αριθμός εξαρτήματος IXFQ60N25X3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 250V 60A TO3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23070 pcs Φύλλο δεδομένων IXFQ60N25X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 320W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3610pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 50nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 60A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-3P Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)