IXFH340N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH340N075T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 340A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH340N075T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH340N075T2
Αριθμός εξαρτήματος IXFH340N075T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 340A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14544 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH340N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 935W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 300nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 340A (Tc) 935W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 340A (Tc)