IXFH32N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH32N50Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 30A TO-247AD
Φύλλα δεδομένων: IXFH32N50Q.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH32N50Q
Αριθμός εξαρτήματος IXFH32N50Q Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 30A TO-247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5566 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH32N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 16A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 360W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4925pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 190nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 32A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)