IXBL20N300C
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT 3000V
Φύλλα δεδομένων: IXBL20N300C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBL20N300C
Αριθμός εξαρτήματος IXBL20N300C Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 3000V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2219 pcs Φύλλο δεδομένων IXBL20N300C.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 3000V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 6V @ 15V, 20A
Test Condition 1500V, 20A, 3 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 33ns/370ns
εναλλαγή Ενέργειας 23mJ (on), 2.6mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUSi5-Pak™
Σειρά BIMOSFET™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 864ns
Ισχύς - Max 417W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUSi5-Pak™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 425nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 3000V 50A 417W Through Hole ISOPLUSi5-Pak™
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 430A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A