IXBK55N300
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBK55N300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 3000V 130A 625W TO264
Φύλλα δεδομένων: IXBK55N300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBK55N300
Αριθμός εξαρτήματος IXBK55N300 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 3000V 130A 625W TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1401 pcs Φύλλο δεδομένων IXBK55N300.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 3000V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 55A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264
Σειρά BIMOSFET™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 1.9µs
Ισχύς - Max 625W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 335nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 3000V 130A 625W Through Hole TO-264
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 600A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 130A