IXBH12N300
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBH12N300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 3000V 30A 160W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXBH12N300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBH12N300
Αριθμός εξαρτήματος IXBH12N300 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 3000V 30A 160W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5299 pcs Φύλλο δεδομένων IXBH12N300.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 3000V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 12A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXBH)
Σειρά BIMOSFET™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 1.4µs
Ισχύς - Max 160W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα 623293
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 62nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 3000V 30A 160W Through Hole TO-247AD (IXBH) Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 100A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30A