IXBH10N170
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBH10N170 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1700V 20A 140W TO247AD
Φύλλα δεδομένων: IXBH10N170.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBH10N170
Αριθμός εξαρτήματος IXBH10N170 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1700V 20A 140W TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11824 pcs Φύλλο δεδομένων IXBH10N170.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.8V @ 15V, 10A
Test Condition 1360V, 10A, 56 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 35ns/500ns
εναλλαγή Ενέργειας 6mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXBH)
Σειρά BIMOSFET™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 360ns
Ισχύς - Max 140W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 30nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1700V 20A 140W Through Hole TO-247AD (IXBH)
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 40A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A