DSEP75-06AR
IXYSIXYS
DSEP75-06AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN 600V 75A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSEP75-06AR
Αριθμός εξαρτήματος DSEP75-06AR Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE GEN 600V 75A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5616 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 75A
Τάσης - Ανάλυση ISOPLUS247™ Σειρά HiPerFRED™
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση ISOPLUS247™
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 35ns τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DSEP75-06AR
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 600V 75A Through Hole ISOPLUS247™ Διαμόρφωση δίοδος 1mA @ 600V
Περιγραφή DIODE GEN 600V 75A ISOPLUS247 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.02V @ 75A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 600V Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 175°C