DSEP60-06AT
IXYSIXYS
DSEP60-06AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 60A TO268AA
Φύλλα δεδομένων: DSEP60-06AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSEP60-06AT
Αριθμός εξαρτήματος DSEP60-06AT Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 60A TO268AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15435 pcs Φύλλο δεδομένων DSEP60-06AT.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 60A
Τάσης - Ανάλυση TO-268AA Σειρά HiPerFRED™
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 35ns τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DSEP60-06AT Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 600V 60A Surface Mount TO-268AA
Διαμόρφωση δίοδος 650µA @ 600V Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 60A TO268AA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.04V @ 60A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 600V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 175°C