DSB30C45HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSB30C45HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD
Φύλλα δεδομένων: DSB30C45HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSB30C45HB
Αριθμός εξαρτήματος DSB30C45HB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35006 pcs Φύλλο δεδομένων DSB30C45HB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 580mV @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (HB) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 15A Through Hole TO-3P-3 Full Pack Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10mA @ 45V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A