DSB2I60SB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DSB2I60SB
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB
Φύλλα δεδομένων: DSB2I60SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSB2I60SB
Αριθμός εξαρτήματος DSB2I60SB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4922 pcs Φύλλο δεδομένων DSB2I60SB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 600mV @ 2A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 60V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A Χωρητικότητα @ VR, F -