IDT79R3041-25J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS-I 25MHZ 84PLCC
Φύλλα δεδομένων: IDT79R3041-25J.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79R3041-25J Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS-I 25MHZ 84PLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4305 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79R3041-25J.pdf
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 84-PLCC (29.21x29.21) Ταχύτητα 25MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 84-LCC (J-Lead)
Αλλα ονόματα 79R3041-25J Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 25MHz 84-PLCC (29.21x29.21) core επεξεργαστή MIPS-I