IDT79R3041-20PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT79R3041-20PFG8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS-I 20MHZ 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT79R3041-20PFG8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79R3041-20PFG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS-I 20MHZ 100TQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3964 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79R3041-20PFG8.pdf
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Αλλα ονόματα 79R3041-20PFG8 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 100-TQFP (14x14) core επεξεργαστή MIPS-I
Συν-επεξεργαστές / DSP System Control; CP0 Αριθμός μέρους βάσης IDT79R3041
Πρόσθετες διεπαφές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IDT79R3041-25JG8
IDT79R3041-25JG8
Περιγραφή: IC MPU MIPS-I 25MHZ 84PLCC