IDT72V36103L10PF8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 131X18 10NS 128QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT72V36103L10PF8.pdf2.IDT72V36103L10PF8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V36103L10PF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6009 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT72V36103L10PF8.pdf2.IDT72V36103L10PF8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα 72V36103L10PF8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 2.25M (64K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 100MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA