IDT72V36102L15PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V36102L15PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 262KX18 15NS 120QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT72V36102L15PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V36102L15PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4896 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72V36102L15PF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 120-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 120-LQFP Αλλα ονόματα 72V36102L15PF
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.5M (64K x 36 x 2)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA