IDT71V3558XS133PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3558XS133PFGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT71V3558XS133PFGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V3558XS133PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5112 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71V3558XS133PFGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 71V3558XS133PFGI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (256K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Συχνότητα ρολογιού 133MHz