IDT71V3558SA200BQGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3558SA200BQGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71V3558SA200BQGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V3558SA200BQGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5963 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71V3558SA200BQGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 165-CABGA (13x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 165-TBGA Αλλα ονόματα 71V3558SA200BQGI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (256K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 165-CABGA (13x15) Συχνότητα ρολογιού 200MHz