IDT71P72604S167BQG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P72604S167BQG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71P72604S167BQG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71P72604S167BQG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5595 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71P72604S167BQG.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 1.9 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous, QDR II Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 165-CABGA (13x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 165-TBGA Αλλα ονόματα 71P72604S167BQG
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 18Mb (512K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous, QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 167MHz 8.4ns 165-CABGA (13x15) Συχνότητα ρολογιού 167MHz