IDT71P71804S250BQ8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P71804S250BQ8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71P71804S250BQ8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71P71804S250BQ8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5345 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71P71804S250BQ8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 1.9 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous, DDR II Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 165-CABGA (13x15)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 165-TBGA Αλλα ονόματα 71P71804S250BQ8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 18Mb (1M x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous, DDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 250MHz 6.3ns 165-CABGA (13x15) Συχνότητα ρολογιού 250MHz